Nalezeno 14 výsledků hledání

od Johny
stř 03. čer 2026 12:15:34
Fórum: Články na Dobré Trejdy :c)
Téma: Milník - VI.
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1497

Re: Milník - VI.

Ahoj, tak HTML volba vychází z obecné nechuti si cokoliv nechávat instalovat do PC jako cizí, neznámou a neověřenou aplikaci, která si pak může dělat co chce, na Power Query mrknu...:c) A já bych to raději měl na svém PC a ne výpisy "někam" posílat. :) Nerozumím, nic nikam neposíláš, prezentovaná H...
od Johny
úte 02. čer 2026 2:45:42
Fórum: Články na Dobré Trejdy :c)
Téma: Milník - VI.
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1497

Re: Milník - VI.

dobretrejdy píše:
stř 27. kvě 2026 9:26:31
Ahoj,
tak HTML volba vychází z obecné nechuti si cokoliv nechávat instalovat do PC jako cizí, neznámou a neověřenou aplikaci, která si pak může dělat co chce, na Power Query mrknu...:c)
A já bych to raději měl na svém PC a ne výpisy "někam" posílat. :)
od Johny
pon 18. kvě 2026 6:59:50
Fórum: Brokeři a brokerské platformy
Téma: TWS obchodní platforma Interactive Brokers
Odpovědi: 136
Zobrazení: 252513

Re: TWS obchodní platforma Interactive Brokers

Prodávat půjde. Jinak můžeš nakoupit CSSPX v Londýně.
od Johny
čtv 14. lis 2024 10:42:42
Fórum: Brokeři a brokerské platformy
Téma: IBIE - Irish Withholding Tax
Odpovědi: 1
Zobrazení: 2101

Re: IBIE - Irish Withholding Tax

Byl jsem na FÚ asi před 2 měsíci. Dal jsem jim tam vyplněný 8-3-6, chtěli český překlad, tak mi přinesli jejich papír a ten jsem jim na místě vyplnil. Zaplatil 100,- a za 15 min. to bylo vyřízeno. Za dva dny poslali sms, že si můžu přijít pro potvrzený originál.
od Johny
stř 23. říj 2024 11:26:26
Fórum: Brokeři a brokerské platformy
Téma: TOS analytická platforma (thinkorswim)
Odpovědi: 70
Zobrazení: 148618

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Chtěl bych tímto opravit moji předchozí info ohledně využívání PaperMoney účtu od platformy ToS Funguju na ní od toho 29.IX.´24 a postup pro zřízení je následující: 1/ Je třeba si zařídit GUEST PASS - platí 1 měsíc a snadno ho zařídíte na tomto odkazu: https://guestpass-web.schwab.com/guestpass.htm...
od Johny
čtv 29. úno 2024 12:25:22
Fórum: Akcie a ETF
Téma: Earnings - data
Odpovědi: 2
Zobrazení: 9792

Re: Earnings - data

Používám toto: https://marketchameleon.com/Calendar/Earnings
Ale zdarma je jen posledních 6 očekávaných pohybů. Kdyby někdo věděl o lepším zdroji... (zajímá mě aktuální-reálný pohyb vs. očekávaný-Straddle).
od Johny
čtv 18. led 2024 13:20:34
Fórum: Brokeři a brokerské platformy
Téma: TOS analytická platforma (thinkorswim)
Odpovědi: 70
Zobrazení: 148618

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Mně jede demo TOS pořád, bez přeregistrací.
od Johny
stř 06. dub 2022 19:25:54
Fórum: Volatilita a její deriváty
Téma: VIX opce
Odpovědi: 2
Zobrazení: 16265

Re: VIX opce

Zkušený obchodník by si toto měl umět najít do 5 minut na gůglu. Jen podotýkám, že občas jsou tam posuny v expiraci, viz např.: https://www.macroption.com/vix-expiration-calendar/
od Johny
pát 27. srp 2021 14:25:59
Fórum: Volatilita a její deriváty
Téma: UVXY Reverse split
Odpovědi: 11
Zobrazení: 30602

Re: UVXY Reverse split

V IB (TWS) mi to ukazuje normálně. Tasty zatím nemám, ale plánuju.
od Johny
čtv 31. pro 2020 14:27:39
Fórum: Akcie a ETF
Téma: FX kurzove zajisteni
Odpovědi: 9
Zobrazení: 20724

Re: FX kurzove zajisteni

Já mám Base Currency v USD a obchoduju téměř pouze v USD. Kurzové ztráty/zisky neřeším. Nevidím důvod mít Base Currency v CZK, protože zbytek majetku/jiných produktů mám v CZK. Za mě je dobré se diverzifikovat (i přes měny), ona i ta koruna může jít jednoho dne do kelu. To už by bylo lepší mít BC ve...