Diskuzní fórum - úvodní informace

Připomínky, nastavení a problémy s tímto fórem
Odpovědět
Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 603
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Diskuzní fórum - úvodní informace

Příspěvek od dobretrejdy » úte 24. zář 2019 16:43:21

Zdravím všechny návštěvníky tohoto fóra,

návod k použití, shrnutí zásad fóra a důvod jeho existence můžete nalézt v tomto článku Diskuzní fórum

Mějte se fajn a dobré obchody všem :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

majusenko
Příspěvky: 28
Registrován: ned 29. zář 2019 8:49:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum - úvodní informace

Příspěvek od majusenko » ned 29. zář 2019 14:44:55

Ahoj Jirko!

Zdravím späť, super, že si založil fórum. Keďže ťa čítam už od čias finančníka (uprav, pokiaľ nechceš zobrazovať iné tradingovo orientované stránky), tak som veľmi rád, že sme sa stretli na tvojom projekte :) Celé sa to skvele číta a možno sa konečne k tomu opčnému obchodovaniu prepracujem aj lepšie, ako len vypisovaním kreditných spreadov a dúfaním / rolovaním apod. :)

Fakt z toho mám radosť, posledný rok som trading takmer vôbec neriešil - dieťa, sťahovania, nová práca a v neposlednej rade ťažké traderské obdobie plné strát a frustrácie. Vedz však, že si ma opäť chytil a nadchol tak, ako pred rokmi, keď som začal :) Uvidíme, ako to dopadne, ale opäť ma to baví, aj keď času je veľmi málo (ďalšie sťahovanie sa blíži :D).

Otvoril som prvý delta neutral obchod nad futures, s malou pozíciou ZC, tak som zvedavý, veľmi rád by som jeho priebeh následne spísal, dúfam, že sa podarí a trochu to pomôže aj ostatným :)

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 603
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum - úvodní informace

Příspěvek od dobretrejdy » ned 29. zář 2019 16:41:45

Ahoj Mariane,
odkazy na jiná fóra mi vůbec nevadí, protože i tam jsem se lecčemu naučil, mnohé přečetl a vypozoroval, takže jsem jejich zakladatelům vděčný za to, že to takto mohlo a vlastně doposud může probíhat (finančník, finakademie...). Nakonec se může stát, že tak, jak dnes já vděčím těmto fórům za čerpání informací a znalostí, může někdo další v budoucnosti vzpomínat, jak na tomto fóru řešil nějaký vlastní obchodní problém nebo se dělil o tradingové zkušenosti....

Patrně jsi důkazem, že trading, když tě chytí, tak tě jen tak nepustí, samozřejmě pokud neuděláš nějaké "smrtonosné chyby". Všichni se nějak vyvíjíme, takže budu rád, když svůj návrat na scénu třeba po čase nějak poodhalíš, proto jsem ostatně toto fórum také založil. Měj se fajn a hodně dobrých obchodů, Jirka :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 603
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Spam - soukromé zprávy

Příspěvek od dobretrejdy » pát 15. lis 2019 9:23:14

Ahoj,
dostal jsem několik upozornění, že se v soukromých zprávách objevují spammová sdělení a reklamy. Prošel jsem všechny registrované účastníky tohoto foŕa a smazal především původce těchto oznámení a ještě navíc všechny, kteří měli podezřele vypadající e-mailové registrační adresy (.ru,. pl, .yandex..... a podobně nesmyslné koncovky). Pokud jsem někomu tímto smazal přístup, tak se mu tímto velmi omlouvám, ale je to pro dobro věci. Požádal bych poté takto neúmyslně postižené členy fóra (opět s omluvou), aby ke své znovuregistraci použil e-mailovou adresu, která dává smysl (seznam.cz, centrum.cz, gmail.com apod.....)

Děkuji za pochopení a mějte se fajn, Jirka :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 603
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum - úvodní informace

Příspěvek od dobretrejdy » čtv 28. lis 2019 8:11:08

Ahoj,
jak antispamové opatření jsem vyměnil při registraci nového uživatele fóra používání generovaného ověřovacího kódu CAPTCHA za odpověď na kontrolní otázku. Stále se objevují pokusy přihlašování pomocí robotů, kteří umí CAPTCHA překonat...hlavně z ruských emailových adres...snad to pomůže a nebudou se objevovat nevyžádané soukromé zprávy nebo nesmyslné příspěvky. Ahoj, Jirka :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 603
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum - úvodní informace

Příspěvek od dobretrejdy » ned 26. zář 2021 7:57:43

Zpráva pro chytráky,

pokud si myslíš, že napíšeš příspěvek do fóra, necháš jej tam několik hodin (protože se to tváří odborně) a pak jej upravíš, aby jsi do něj vložil svoje reklamní odkazy, tak si piš, že to vždycky odstraním. Mě to za tu námahu stojí, to mi věř :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů