Think or Swimm

Názory, kritika, psychologie, knihy, filmy, seriály......prostě nejrůznější tradingové haraburdí
Odpovědět
krochosus
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10. bře 2020 23:13:49
Kontaktovat uživatele:

Think or Swimm

Příspěvek od krochosus » úte 12. kvě 2020 16:50:16

Ahoj,
nekde na "dobre trejdy" (pravdepodobne pod nejakym clankem), jsem zahledl diskuzi ohledne Think or Swim a "neexpiraci" uctu pri aktivnim obchodu nebo vlastnictvi nejakych akcii apod.

Zrovna nedavno jsem to vyzkousel a ac jsem mel rozebehnute obchody (koupene Call / Put opce a zaroven pres opce koupene akcie na uctu -> presto dosla hlaska "dekujeme ze jste vyuzival po dobu 60 dnu".

Takze pokud Vam neexpiruje ucet u ToS - budte radi - neb holt jste prozatim "mimo" system :) a mate stesti (a ja vam zavidim) ;)

S pozdravem
Petr

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 603
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Think or Swimm

Příspěvek od dobretrejdy » stř 13. kvě 2020 7:10:02

Ahoj,
tak asi tam mají různé přístupy, protože já mám všechny účty s nějakými pozicemi a všechny, kromě jednoho, "drží". U toho jednoho případu mi přišel e-mail, ať si z důvodu bezpečnosti změním heslo - toto jsem neudělal a musel jsem si vyrobit novou registraci....:c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti