Výsledky 2024

Názory, kritika, psychologie, knihy, filmy, seriály......prostě nejrůznější tradingové haraburdí
Odpovědět
P/L
Příspěvky: 16
Registrován: ned 27. lis 2022 19:03:42
Kontaktovat uživatele:

Výsledky 2024

Příspěvek od P/L » sob 27. dub 2024 20:13:33

Q1 dopadlo velmi dobře, cca +14.5%.

Z 14 earnings obchodů skončily ve ztrátě pouze dva. Naopak několik titulů před earnings krásně "vybouchlo" (nahoru i dolů), což přineslo pěkné zhodnocení.

Kreditní strategie na indexu skončila pouze lehce nad nulou. Výsledek by byl mnohem lepší, pokud bych k vypsaným putkám nepřidal na konci ledna jednu call :). V neutuchajícám uptrendu jsem call opci stále roloval, s vyhlídkou korekce. Ta přišla mnohem později než jsem čekal, až na začátku Q2 (samozřejmě trhy poklesly prudčeji než by se mi líbilo, takže jsem pro změnu ztrácel na put straně a call opce posloužila ke zmírnění ztrát).

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 612
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky 2024

Příspěvek od dobretrejdy » ned 28. dub 2024 7:57:40

Ahoj,
velmi spokojeně čtu tvé řádky o Earnings obchodech sázejících na pohyb a změnu ceny opcí před vyhlášením výsledků, přestože nevím, jak jsou obchody sestaveny (předpokládám nějaké debetní konstrukce...). Využít nárůst IV a profitovat současně z neobvyklých pohybů je prostě dobrá kombinace, kde může být velmi příznivé RRR, a to je vždy dobrý výchozí bod každé opční strategie...:c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

P/L
Příspěvky: 16
Registrován: ned 27. lis 2022 19:03:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky 2024

Příspěvek od P/L » ned 28. dub 2024 18:22:46

Ahoj,
jsem rád, že moje obchody dělají radost nejen mně :)
Ano, do earnings obchodů vstupuji za debet

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti