UVXY Reverse split

Témata související s obchodování Volatility, VIX Index, VX futures, VIX opce, Volatility ETN...
Uživatelský avatar
Satch
Příspěvky: 68
Registrován: ned 15. pro 2019 3:45:56
Kontaktovat uživatele:

Re: UVXY Reverse split

Příspěvek od Satch » sob 15. led 2022 23:44:16

Díky moc za odpověď.
A další obdobná pozice. Offtopic (Volatilita a její deriváty). Omlouvám se, ale také Split.
KOLD - Expirace May 20, Split 1/5. Před splitem OTM, teď ITM.
Po oznámení, že dojde následující den ke splitu, jsem se rozhodl zavřít Short Call 19 (odjistit pozici pro možnost většího profitu). Po otevření trhů vyskočil profit cca na 250 USD, teď je ve ztrátě -8USD. Měl bych tedy mít možnost kdykoliv uplatnit Long Call 18, získat 20 akcií za 20x18 = 360 USD a na trhu prodat např. za aktuální cenu cca 45x20 = 900 USD.
Přidávám screeny Standartní i NS opce. Myslím, že standard opční řetězec takto vypadal i v obchodních hodinách. Teď čtu od Tebe upozornění, ať na ceny mimo obchodní hodiny moc nekoukám, ale screeny už tu nechám.
Lze vůbec uplatnit NS (opce po splitu)?
Takhle to vypadá na skvělý obchod, ne mou zásluhou.
Teď vypadám jako nějaký Splitař :) Ale se splity jsem nepočítal.
Přílohy
KOLD Filled.png
KOLD Filled.png (8.47 KiB) Zobrazeno 1674 x
KOLD 19 Filled.png
KOLD 19 Filled.png (5.41 KiB) Zobrazeno 1674 x
KOLD pozice.png
KOLD pozice.png (10.59 KiB) Zobrazeno 1674 x
KOLD-NS.png
KOLD-NS.png (56.84 KiB) Zobrazeno 1674 x
KOLD-standard.png
KOLD-standard.png (42.32 KiB) Zobrazeno 1674 x
80% retailových obchodníků, nechodících na https://dobretrejdy.com/ prodělává... :!: :) 8-)

Uživatelský avatar
Satch
Příspěvky: 68
Registrován: ned 15. pro 2019 3:45:56
Kontaktovat uživatele:

Re: UVXY Reverse split

Příspěvek od Satch » ned 16. led 2022 10:11:45

Jak tak koukám a počítám, tak jsem tomu pořád špatně rozuměl, mění se i strike UVXY strike x 10 (70 a 80) a KOLD strike x 5 (90), čili i když platforma ukazuje ITM, obě pozice jsou ještě víc OTM, tedy pravděpodobně maximální ztráta?
Takže vlastně, jak někde připomíná Jirka..."Je potřeba vědět, co obchoduju". Což jsem tedy zřejmě nevěděl :oops: :)
80% retailových obchodníků, nechodících na https://dobretrejdy.com/ prodělává... :!: :) 8-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host