Delta neutral - long call

Základy opcí a základy jejich kombinací
Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od dobretrejdy » ned 06. zář 2020 7:58:59

Ahoj Honzo,
protože cena nezasáhla žádný strike vypsané opce, nebyl jsi přiřazen a máš 2x Long Call 76 a 100x Short akcií. Long Call (-1150 USD) + Short akcie +7627 USD) + výpisy (+73) znamená, že jsi přijal +6.550 USD. na obrázku níže je první scénář na expiraci v tomto týdnu.

1.jpg
1.jpg (161.32 KiB) Zobrazeno 6839 x

Nyní můžeš shortovat 100x akcie za +8.383 USD (3) a vypsat 2x Short Put 76 za +1.000 USD (2). Celkově získáš +6.550 USD (současný příjem) + 8.383 USD + 1.000 USD = +15.933 USD. V pátek při expiraci budeš přiřazen nebo uplatněn za 2x -7.600 USD (-15.200 USD) a zůstane ti profit +733 USD

Ve druhém scénáři můžeš rolovat jednu Long Call 76 na vyšší strike, třeba 83.

2.jpg
2.jpg (161.05 KiB) Zobrazeno 6839 x

Opět budeš shortovat 100x akcie za +8.383 USD (1). Prodáš Long Call 76 za +925 USD a nakoupíš Long Call 83 za -790, profit z rolování +145 USD (2). Na strike 83 vypíšeš Short Put 83 za +965 USD (3) a na strike 76 vypíšeš Short Put za +500 USD (4). Budeš tak mít +6.550 USD (současný příjem) + 8.383 USD (1) + 145 USD (2) + 965 USD (2) + 500 USD (4) = +16.543 USD. V pátek při expiraci budeš uplatněn nebo přiřazen na strike 76 a na strike 83, vydáš přitom -15.900 USD, tvůj profit je +643 USD. Rolování Long Call tak není vhodné, protože je vysoká IV a značně široký Ask/Bid, za ITM Long Call tak dostaneš málo a na nákup na ATM strike hodně vydáš...

Můžeš samozřejmě provést další jiné kroky, jinak časovat, čekat na Earnings, zase pouze jen s výpisy, neshortovat celou stovku akcií atd... :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

sarej
Příspěvky: 72
Registrován: pon 02. bře 2020 20:53:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od sarej » sob 12. zář 2020 20:04:22

Ahoj, moc ti dekuji za predchozi odpoved.
Vse dopadlo dobre.
Chtel bych se jeste zeptat, kvuli studijnim ucelum, jak bych mel postupovat v opacnem pripade.
Teoreticky predpokladejme, ze cena poklesla na uroven 74 USD.
Protože cena nezasáhla žádný strike vypsané opce, nebyl jsem přiřazen a mám 2x Long Call 76 a 100x Short akcií.
Postupoval bych invernim zpusobem spravne v obou dvou scenarich, nebo by byl nejaky jiny zpusob lepsi?
V obou scenarich jsem se dopocetl ztraty.
1.) Scenar 1
Shortovanim 100x akcii za +7.400 USD (3) a vypisem 2x Short Call 80 za napriklad +1.000 USD (2).
Celkově získáš +6.550 USD (současný příjem) + 7.400 USD + 1.000 USD = +14.950 USD. V pátek při expiraci budeš přiřazen nebo uplatněn za 2x -7.600 USD (-15.200 USD) a zůstane mi ztrata -250 USD.
2.) Scenar 2
Opět budu shortovat 100x akcie za +7.400 USD (1). Prodám Long Call 76 napriklad za +400 USD a nakoupíš Long Call 75 napriklad za -450, profit z rolování +50 USD (2). Na strike 77 vypíšeš Short call 77 napriklad za +600 USD (3) a na strike 76 vypíšeš Short call za +500 USD (4). Budeš tak mít +6.550 USD (současný příjem) + 7.400 USD (1) + 50 USD (2) + 600 USD (3) + 500 USD (4) = +15.100 USD. V pátek při expiraci budeš uplatněn nebo přiřazen na strike 77 a na strike 76, vydáš přitom -15.900 USD, tvoje ztrata je - 800 USD. Rolování Long Call tak není vhodné, protože je vysoká IV a značně široký Ask/Bid, za ITM Long Call tak dostaneš málo a na nákup na ATM strike hodně vydáš...
Diky za odpoved.

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od dobretrejdy » ned 13. zář 2020 12:51:11

Ahoj Honzo,

máš 2x Long Call 76 a 100x Short akcií a příjem +6.550 USD a cena klesá na 74 USD. Tvým úkolem pak bude se zbavit akcií shortovaných na vyšší ceně jejich prodejem za nižší cenu a tento zisk ze shortování by pak měl vynést tolik, aby zaplatil nakoupené Long Call opce. To můžeš udělat několika způsoby. Budu vycházet ze situace, že v týdnu, který bude pro tento scénář budou Earnings (jak uvádíš) a tudíž ceny opcí budou značné.

1/ Nejjednodušeji můžeš nakoupit zpět 100x Short akcií za aktuální nižší cenu 74 USD a vydat -7.400 USD. Zbydou ti dvě Long Call 76, které budou jen dva body od aktuální ceny a budu mít značnou cenu (vysoká IV před E), mohly by mít hodnotu (podle obrázku výše v komentáři pro opce na strike dva body od aktuální ceny) cca +700 USD. Tímto prodejem uzavřeš celou pozici za +6.550 USD – 7.400 USD +1.400 USD = +550 USD

2A/ Pořád budeš chtít vytvořit syntetické pozice, tedy ke dvěma Long Call 76 a 100x Short akciím dopořídit dalších 100x Short akcií, takže vypíšeš 1x Short Call na vyšším strike než je strike Long Call 76, třeba na strike 80, který je nyní 6 bodů od aktuální ceny (ta je 74 USD), za tento výpis by jsi mohl obdržet +400 USD, v případě páteční expirace by jsi měl při proražení strike zaručeno shortování druhé stovky akcií za příjem +8000 USD.

2B/ Současně s tímto by jsi mohl vypsat 1x Short Put na nižším strike než je aktuální cena, třeba na strike 72 a za tento výpis inkasovat například +500 USD, tento výpis by ti při expiraci zajistil likvidaci aktuálně vlastněných 100x Short akcií za náklad -7200 USD, takže by se naplnil scénář č.1/ jenom by se tak stalo u páteční expirace.

Protože oba tyto výpisy 2A/ a 2B/ přinášejí peníze a bezrizikovou pozici, znamenalo by to příjem Prémia +400 USD (Short Call 76) a +500 USD (výpis Short Put 72), tímto by tvé peníze na pozici představovaly částku +6.550 USD + 400 USD + 500 USD = +7.450 USD. Co by se pak mohlo stát?

3.A – přiřazení při expiraci na ceně vyšší než 80 USD – Short Put 72 by byla bezcenná. Obdržel by jsi dalších 100 x Short akcií za strike Short Call 80 a za příjem +8000 USD, tvá pozice by pak byla 7.450 USD + 8000 USD = 15.450 USD. Protože máš dvě Long Call 76 a ty by byly v penězích, tak by jsi jejím automatickým uplatněním zlikvidoval své 200x Short akcie za cenu jejich strike tj. -15.200 USD, profit by byl +250 USD

3.B – nejsem přiřazen při expiraci a cena je pod 80 USD a nad strike Long Call 76 – Short Put 72 by byla bezcenná. Short Call 80 by vypršela také jako bezcenná a záleželo by, jaká by byla cena akcií. 100x Short akcie by byly likvidovány uplatněním 1x Long Call 76 za cenu strike a výdajem -7.600 USD. Druhá Long Call 76 by byla na prodej a pokud by cena byla například 78 měla by cenu cca +200 USD za kterou bych ji v pátek před Close prodal. +7.450 USD -7.600 USD + 200 USD = +50 USD profit

3.C – nejsem přiřazen při expiraci a cena je pod strike Long Call 76 ale nad strike Short Put 72 – Short Put 72 by byla bezcenná. Short Call 80 by vypršela také jako bezcenná. Obě Long Call 76 by byly také bezcenné, záleželo by pak, jaká by byla cena akcií. Předpokládej, že po Earnings klesnou na 73 USD. 100x Short akcie by byly likvidovány nákupem zpět za výdaj -7.300 USD. Profit +7.450 USD – 7.300 USD = +150 USD.

3.D – přiřazení na ceně nižší než 72 USD – Short Call 80 by byla bezcenná a obě Long Call 76 by byly bezcenné. Jsem přiřazen na Short Put 72 a toto přiřazení vykompenzuje mé 100x Short akcie za cenu strike, tedy za -7.200 USD. Profit +7.450 USD – 7.200 USD = +250 USD

Přestože to tak nevypadá, není to nic složitého :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

sarej
Příspěvky: 72
Registrován: pon 02. bře 2020 20:53:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od sarej » ned 20. zář 2020 9:24:21

Diky za krasne vysvetleni.
Vypada to opravdu slozite, ale asi se opakuje scenar u vstupu pri vypisu na long a short strane.
Pokud to spravne chapu.
Napada me par dalsich myslenek spolecne s otevrenym novym obchodem na akcii COST.
Vstoupil jsem do obchodu 14 dnu pred earnings.
Vstup
2x long call 340 za 945 USD celkem = 1890 USD za 14 do expirace. -1890
short 100 ks akcii za cenu 340,82. +34082
vypis 1 short put 310 za 12 USD expirace za 5 dni +12
vypis 1 short call 370 za 27 USD expirace za 5 dni +27
Celkove za 32 231 USD.
Behem tydne cena povyrostla, aby se v zaveru tydne spadla k na cenu 336.99 USD. Coz je pod cenou mych nakoupenych 2x long call 340.
Vypsane opce expirovali jako bezcenne a ja jsem utrzil premium ve vysi 39 USD.
Cost vstup 1.PNG
Cost vstup 1.PNG (173.59 KiB) Zobrazeno 6734 x
Toto jsou ceny opci na pristi tyden pred vyhlasenim earning se 5 dny do expirace.
Cost option chain.PNG
Cost option chain.PNG (99.59 KiB) Zobrazeno 6734 x
Pokusim se tedy hned o vyuziti informaci z predchozi prispevku.
1.) Nejjednodušeji můžu nakoupit zpět 100x Short akcií za aktuální nižší cenu 337 USD a vydat -33.700 USD. Zbydou mi dvě Long Call 340, které budou jen dva body od aktuální ceny a budou mít značnou cenu (vysoká IV před E), mohly by mít hodnotu (podle obrázku výše v komentáři pro opce na strike dva body od aktuální ceny) cca +595 USD. Tímto prodejem uzavřeš celou pozici za +32231 USD – 33.700 USD +1.198 USD = -271 USD

2A/ Pořád budu chtít vytvořit syntetické pozice, tedy ke dvěma Long Call 340 a 100x Short akciím dopořídit dalších 100x Short akcií, takže vypíši 1x Short Call na vyšším strike než je strike Long Call 340, třeba na strike 342,5, který je nyní 5,5 bodů od aktuální ceny (ta je 337 USD), za tento výpis by jsem mohl obdržet +510 USD, v případě páteční expirace by jsem měl při proražení strike zaručeno shortování druhé stovky akcií za příjem +34.250 USD.

2B/ Současně s tímto bych mohl vypsat 1x Short Put na nižším strike než je aktuální cena, třeba na strike 330 a za tento výpis inkasovat například +440 USD, tento výpis by ti při expiraci zajistil likvidaci aktuálně vlastněných 100x Short akcií za náklad -33.000 USD, takže by se naplnil scénář č.1/ jenom by se tak stalo u páteční expirace.
Protože oba tyto výpisy 2A/ a 2B/ přinášejí peníze a bezrizikovou pozici, znamenalo by to příjem Prémia +510 USD (Short Call 342,5) a +440 USD (výpis Short Put 330), tímto by tvé peníze na pozici představovaly částku +32.231 USD + 510 USD + 440 USD = +33.181 USD. Co by se pak mohlo stát?

3.A – přiřazení při expiraci na ceně vyšší než 342,5 USD – Short Put 330 by byla bezcenná. Obdržel by jsi dalších 100 x Short akcií za strike Short Call 342.5 a za příjem +34.250 USD, tvá pozice by pak byla 33.181 USD + 342.50 USD = 67.431 USD. Protože máš dvě Long Call 340 a ty by byly v penězích, tak by jsi jejím automatickým uplatněním zlikvidoval své 200x Short akcie za cenu jejich strike tj. -68.000 USD, ztrata by byla -569 USD

3.B – nejsem přiřazen při expiraci a cena je pod 342,5 USD a nad strike Long Call 340 – Short Put 330 by byla bezcenná. Short Call 342.5 by vypršela také jako bezcenná a záleželo by, jaká by byla cena akcií. 100x Short akcie by byly likvidovány uplatněním 1x Long Call 340 za cenu strike a výdajem -34.000 USD. Druhá Long Call 340 by byla na prodej a pokud by cena byla například 342 měla by cenu cca +200 USD za kterou bych ji v pátek před Close prodal. +33.181 USD -34.000 USD + 200 USD = -619 USD ztrata

3.C – nejsem přiřazen při expiraci a cena je pod strike Long Call 340 ale nad strike Short Put 330 – Short Put 330 by byla bezcenná. Short Call 345 by vypršela také jako bezcenná. Obě Long Call 340 by byly také bezcenné, záleželo by pak, jaká by byla cena akcií. Předpokládej, že po Earnings klesnou na 335 USD. 100x Short akcie by byly likvidovány nákupem zpět za výdaj -33.500 USD. Profit +33.181 USD – 33.500 USD = -319 USD.

3.D – přiřazení na ceně nižší než 330 USD – Short Call 342.5 by byla bezcenná a obě Long Call 340 by byly bezcenné. Jsem přiřazen na Short Put 330 a toto přiřazení vykompenzuje mé 100x Short akcie za cenu strike, tedy za -33.000 USD. Profit +33.181 USD – 33.000 USD = +181 USD.

Ze vsech moznosti vychazi ziskove pouze moznost 3.D, vsechny ostatni moznosti konci ztratou.
Zalezi tedy na vzdalenosti vypsanych opci a cena na konci expirace opci.
Dale me, pak napadaji dalsi moznosti obchodovani.
Zdali neni lepsi nakupovat opce s 14 denni expiraci behem niz uz budou vysledky vyhlaseny v prvnim tydnu a znacny pohyb pak zpusobi vetsi prilezitosti k vypisum v druhem tydnu po expiraci.
Dale premyslim, jestli je mozne najek zvysit pravdepodobnost uspechu pri vstupech do dalsich obchodu u teto strategie.
Snad dalsi obchody podhali o techto moznostech neco vice. Zatim me toho moc nenapada.
Jeste prikladam historicke pohyby akcie COST pri minulych EARNINGS.
COST EARNINGS.PNG
COST EARNINGS.PNG (74.94 KiB) Zobrazeno 6728 x

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od dobretrejdy » pon 21. zář 2020 12:47:59

Ahoj Honzo,

je jasné, že se takovým obchodováním snažíš vydělat na Long opční kontrakty, které jsi pořídil. Pokud by jsi koupil jenom tyto Long opce, tak maximální ztráta je cena pořízení, pro výdělek musí nastat pohyb ve směru nakoupené opce. Long Call potřebuje uptrend a Long Put downtrend. Pokud toto nenastane, tak je to ztráta buď celé pořizovací ceny (pohyb byl v obráceném směru) nebo její části (pohyb byl ve směru opce ale nebyl dostatečný). Pokud zvolíš obchodování Long opcí současně s hedžováním pomocí podkladů nebo vypisováním Short opcí, pak se vlastně snažíš srazit nákupní cenu na co nejnižší úroveň a k tomu ti pomáhají pohyby v jakémkoliv směru bez ohledu na typ nakoupeného Long kontraktu. Z tohoto pohledu pak vyplývají dvě skutečnosti:

1/ Nakoupené opce by měly být levné, abych dosáhl svými dalšími transakcemi jednodušší úhradu vynaložených nákladů
2/ Nakoupené opce musí mít dostatečně vzdálenou expiraci, aby se mohl naplno projevit pohyb podkladu, který mi napomůže se dostat dostatečně daleko od strike nakoupených opcí - potom nákupy nebo prodeje podkladů budou vytvářet dostatečné profity.

Pokud zvolíš drahý nákup (před Earnings například) musí být ceny opcí pro výpisy vysoké. Pokud zvolíš krátkou dobu do expirace, musí se dostavit značný pohyb. Hledáním nejrůznějších možností a kombinací je fůra, základní pravidla však zůstávají víceméně stejná. Osobně bych se spíše zaměřil na levnější nákup opcí na titulech s aktuálně nízkou IV (třeba na nějakém propadu IV) a zvolil delší doby do expirace. Pak na takových klidnějších titulech se ti při nějakém simulovaném obchodování třeba na demu více projeví základní principy a chování, dá se to pak lépe promýšlet. Není to ale žádné dogma, jenom je patrné, že například očekávání earnings je sice doprovázeno dražšími opcemi pro výpisy, ale nákupy Long opcí také nejsou zrovna nejlevnější. Projít s Long opcí oznámením výsledků pak není také špatná varianta, ceny se téměř s jistotou významně pohnou, je to ale vykoupeno poklesem ceny opčních kontraktů, takže pokud máš Delta Neutral portfolio Long Call + Short akcie a cena významně klesne pod strike Long Call, tak akcie vykoupíš za super cenu, ale ceny zbytkových Long Call budou malé...je to vždy něco za něco...je to ale tak rozsáhlé pole pro možné kombinace, že záleží fakt na každém, jak k tomu přistoupí...:c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Steve Mc Tomato
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. lis 2020 10:12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od Steve Mc Tomato » pát 27. lis 2020 9:14:06

Ahoj, jsem tu novy a nenasel jsem vhodnejsi vlakno pro muj dotaz. V opcich jsem v podstate novacek. Sve prvni akcie do portfolia jsem sice poridil jiz nekdy v 96 roce ale opce jako takove jsem zacal pouzivat nekdy okolo r. 2008 nebo 9 a to pouze pro nakup podkladu a nebo jako pojistky, takze zadne strategie a ani hlubsi znalosti nebyly treba. Na zacatku letosniho roku jsem postavil svou prvni naprosto primitivni, v podstate mechanickou (co se tyka vstupu) ani se tomu snad neda rikat strategie :) . V kratkosti kupuji call opce tydenni ( plus minus nekdy je to 6 nekdy 7 az 11 dnu) SPY. Narazil jsem na tvuj blog zacatkem mesice a s uzasem :):) zjistil, ze i tato ma primitivni cinnost ma celkem zajimave mezery na zlepseni:
1. muj sl je cena opce, malokdy jej inkasuji v plne vysi - pokud podklad ujede prilis proti me a uz zbyva typicky mene jak polovina casu , zaviram. Zde uz je prvni volne pole pusobnosti , jak jsem zjistil : napr. rolovani :)
2. a to je proc to vlastne pisi: vyber zisku. Osobne mam zazite RRR 1:2 a vyssi, za ta leta na trhu ( ovsem futures, ne opce) mne to mnohokrat zachranilo zadel. Do ted jsem to ridil tak, ze v otevrenem zisku jsem si nastavil alert na be ( typicky cca 20 az 40 usd pri otevrenem zisku 100 az 150 usd a rucne zaviral kdyz se situace zvratila, popripade ve vyssi volatilite jsem trailoval stejnym zpusobem a profit uzaviral min 1:2 a nebo dle situace na trhu. Ovsem pokud idealne ma pozice jela mym smerem a ja druhy nebo treti den na zaklade vyhodnoceni vybral profit a zbyvali mi treba jeste 3 az4 dny , pozice po korekci pote jesre stihla typicky nadelit krasny profit, ale uz beze mne samozrejme. Na futures si stimto nelamu hlavu, to ani nejde. Ale zde je mi lito nevyuzit koupeny cas, zakladni vec co si kupuju. A ty jsi mne krasne navedl na elegantni reseni zamknout zisk a mit moznost popripade zinkasovat dalsi extranadilku pomoci nakupu put opce hluboce v penezich. A stim prave zapasim , jak hluboce a jaky rozsah spreadu si nastavit? Mas na to nejake vseobecne pravidlo?
Jinak vse jedu na hotovostnim ucte, tim se moje pole pusobnosti a mozne kombinace zmansuji, ale to je zamerne.

Steve Mc Tomato
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. lis 2020 10:12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od Steve Mc Tomato » pát 27. lis 2020 9:17:39

samozrejme se mi na tom libi i ta vec, ze extraprofit nadeli jakykoliv vyraznejsi pohyb a je mi jedno kam :) coz u futures neznam :) vyjma spreadu jasne.

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od dobretrejdy » pát 27. lis 2020 13:07:22

Ahoj,
no, co na to říct než jen to, že opce jsou značně flexibilní nástroj a můžeš s nimi vytvářet velmi mnoho strategií a přístupů, jenom to chce pochopit správně podstatu a význam. Uzavírání Long Call, která profituje je možné opravdu mnoha způsoby a je těžké něco preferovat, protože to odráží tvé možnosti a představy. Jednou z možností je opravdu nákup ITM Long Put, má to ale menší vadu na kráse a tou je likvidita na Put straně, toto ale odpadá u takového nástroje jako je SPY, kde je plnění perfektní i na odlehlých ITM strike bez nějakého výrazného Ask/Bid, problém je, že taková ITM Long Put může ještě obsahovat část Prémia, takže uzamknutí profitu tímto způsobem může být mírně nevýhodné. Z tohoto pohledu by se spíše jevilo výhodnější (pokud předpokládáš, že po uptrendu přijde obrat) na daném ProfitTargetu shortovat podkladovou akcii a uzamknout si profit pouze za přítomnosti Ask/Bid na této akcii a ten v drtivé většině případů bude výrazně nižší než Ask/Bid na Put opci, participace na poklesu pomocí shortovaných akcií je pak obdobná. Short akcie máš hedžovány nakoupenou Long Call, na které máš uzamčený profit. Nevím ale, jestli na cash účtu můžeš shortovat podklady...:c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Steve Mc Tomato
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. lis 2020 10:12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od Steve Mc Tomato » pát 27. lis 2020 14:23:26

Diky za odpoved, je mi ten problem s premiem jasny, shortovat mohu , pokud mam hotovost v plne vysi aktualni ceny podkladu, tam problem neni.A do jineho podkladu se mi nechce, bo zde likvidita na opcich a podklad je mi duverne znamy :)

Steve Mc Tomato
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. lis 2020 10:12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Delta neutral - long call

Příspěvek od Steve Mc Tomato » pát 27. lis 2020 14:26:05

Ale tyto dve opce proti sobe prave ze se mi libi ze uz po zamceni zisku nemusim nic predpokladat teoreticky mi je jedno co to dal udela.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host