Dobré Trejdy :c) - webová stránka

Připomínky, nastavení a problémy s tímto fórem
Odpovědět
Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 603
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Dobré Trejdy :c) - webová stránka

Příspěvek od dobretrejdy » pát 18. úno 2022 10:46:46

Zdravím,

přidal jsem na webovou stránku, na konec každého článku, ikonu spouštějící export článku do PDF.

pdf.jpg
pdf.jpg (50.03 KiB) Zobrazeno 2089 x
Prozatím se peru s typem fontu, který se ve vygenerovaném PDF objevuje, budu rád za každou radu, který zvolit, aby stránky v PDF formátu vypadaly trošku k světu...Díky :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Petr Eff.
Příspěvky: 92
Registrován: ned 29. zář 2019 10:33:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobré Trejdy :c) - webová stránka

Příspěvek od Petr Eff. » pát 18. úno 2022 13:03:18

Ahoj Jirko,
pár prvních postřehů pozorovatele (PPPP):
- font by stačil nějaký "tenší", bylo by to u mne v PC čitelnější
- někde v záhlaví by bylo fajn datum článku
- odesílatel majlu by byl lepší jiný než "WordPress" :-)
- kdyby šlo nějak přidat (ideálně s možností volby) diskusi....

Test ve čtečce PocketBook Pro tuším 912 A4 eink dopadl dobře, písmo je ostré, slušně k přečtení, možná kdyby nebyla písmenka tak nahusto na sobě, ale to je asi individuální.

Zatím jsem vždycky označil celý text a dal tisk Uložit do PDF, to se krásně povedlo... a pak někde od 12 stránky ve čtečce vidím už jen obrázky, text zmizí :-) Velikostí souboru to snad nebude, můj ruční má 1415kb a mailem přišel 1250kb

Poslední poznámka - u některých článků na webu vidím levé menu "nejnovější příspěvky", u jiných ne. Ale možná jsi to už někde zmiňoval.
https://dobretrejdy.com/?p=868 oproti https://dobretrejdy.com/?page_id=1576

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host