Obchodní deník a Tradingový výkon

Otázky a odpovědi k článkům publikovaným na serveru Dobré Trejdy :c)
OldrichRezac
Příspěvky: 33
Registrován: ned 06. zář 2020 15:38:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Obchodní deník a Tradingový výkon

Příspěvek od OldrichRezac » úte 27. črc 2021 12:02:50

Ahoj Jirko,
Mohu se prosím zeptat, co po tolika letech zkušeností preferuješ obchodovat dnes?
Já za sebe mám rád klasický Covered Call s fundamentální analýzou. Ale pravdou je, že u nevhodně zvoleného titulu mohu coverovat několik měsíců :-)
Díky moc
Olda

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Obchodní deník a Tradingový výkon

Příspěvek od dobretrejdy » stř 28. črc 2021 9:47:42

Ahoj,
obchoduji to, co se snažím popisovat v článcích. Mám rád strategie, kde mohu více vydělat než prodělat nebo alespoň aby maximální profit odpovídal maximální možné ztrátě, to jednoznačně preferuji. Například za posledních šest měsíců jsem převážně obchodoval Call debetní strategie (CBS a Butterflies) a Ratio Spready, ty jsou mé oblíbené a také odpovídaly nastavení trhu. Nyní zkouším nějaké vylepšování zaběhlých strategií pomocí určitých přednastavených nástrojů z TWS a mám akciové pozice a pravdou také je, že si teď dávám chvilku oddych od nějakého "frekventovanějšího tradingu" (léto, sluníčko...). Já se necítím na to někomu něco radit nebo doporučovat, takže logicky ani není zajímavá informace, co obchoduji, protože to vyhovuje mě a druhý si přitom může klepat na čelo :c)

Strategie Covered Call bych se trošku bál, omezený profit a téměř neomezená možnost ztráty je přesně to, co nevyhledávám, je ale pravdou, že to může někomu rozumně fungovat...:c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti