Dluhopisy - XIV.

Otázky a odpovědi k článkům publikovaným na serveru Dobré Trejdy :c)
Odpovědět
Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Dluhopisy - XIV.

Příspěvek od dobretrejdy » čtv 07. pro 2023 16:08:52

Diskuze k článku Dluhopisy - XIV.
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

kajman103
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 18. bře 2021 13:08:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Dluhopisy - XIV.

Příspěvek od kajman103 » stř 13. pro 2023 14:33:07

Tímto článkem pro mě Dluhopisový seriál dostává další, podstatně napínavější zápletku.
Těším se tedy na pokračování.

Budou součástí i Three-Month SOFR Futures a Options on Three-Month SOFR Futures, které mají brutální volume a opet interest a kterým absolutně nerozumím? :)

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Dluhopisy - XIV.

Příspěvek od dobretrejdy » čtv 14. pro 2023 7:48:17

Ahoj,
nevím, do jaké hloubky se seriál o dluhopisech vyvine, ale derivátů odvozených a navázaných na dluhopisy je opravdu hodně. Protože hodně z nich je navázaných na LIBOR a SOFR je jakási substituce této úrokové sazby, uvidím, jestli bude zajímavé se touto tříměsíční úrokovou sazbou (resp. futures na tuto sazbu) podrobněji zabývat. Já mám v hlavě vždycky tak tři, čtyři témata dopředu, o kterých bych chtěl psát, jenomže se to při psaní konkrétního vždycky nějak rozvine tam, kde to nakonec ani neplánuji, takže uvidím....:c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů