TOS analytická platforma (thinkorswim)

Výběr brokera, hodnocení, kvalita. Návody k použití obchodních platforem.
Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od dobretrejdy » pát 27. zář 2019 8:30:03

Otázky a odpovědi k analytické platformě thinkorswim
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Petr Eff.
Příspěvky: 95
Registrován: ned 29. zář 2019 10:33:56
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od Petr Eff. » ned 29. zář 2019 10:50:26

S dovolením.... máte někdo zkušenost se zřízením účtu tak, aby nebylo nutné paper pořád obnovovat? Kdysi jeden kolega utrousil informaci, že má trvalý účet (tedy asi live?) přes kamaráda v DE. ....jestli to jde podobně jako u Tasty - někdo, kdo není z banovaných zemí, udělá registraci jakoby komplet, akorát nepošle peníze. U Tasty jsem podobně provedl a jediný rozdíl oproti live byly zpožděná data. Jinak platforma plně funkční.
Nebo jiný nápad?

BOBR
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. zář 2019 10:42:58
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od BOBR » ned 29. zář 2019 11:02:52

Ahoj Petře,
na tvou otázku neznám odpověď, ale když jsem si v březnu tohoto roku 2019 zakládal zkušební demo na 60 dní TOS (na svého finktivního kamaráda :) ), tak od té doby stále běží a nijak se mi paper nezastavil (musí to zaklepat na dřevo :P ! ).

Registraci jsem dělal klasicky na https://papermoney.thinkorswim.com/plat ... pmregister .

Buďto je to tedy nějaká chyba v Matrixu, nebo změnily podmínky?
Pokud ti nevadí delayed data, tak vyzkoušej a uvidíš.

Ať se daří
:idea:

Johnny Utah
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. zář 2019 11:34:10
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od Johnny Utah » ned 29. zář 2019 11:44:45

BOBR píše:
ned 29. zář 2019 11:02:52
Ahoj Petře,
na tvou otázku neznám odpověď, ale když jsem si v březnu tohoto roku 2019 zakládal zkušební demo na 60 dní TOS (na svého finktivního kamaráda :) ), tak od té doby stále běží a nijak se mi paper nezastavil (musí to zaklepat na dřevo :P ! ).

Registraci jsem dělal klasicky na https://papermoney.thinkorswim.com/plat ... pmregister .

Buďto je to tedy nějaká chyba v Matrixu, nebo změnily podmínky?
Pokud ti nevadí delayed data, tak vyzkoušej a uvidíš.

Ať se daří
:idea:
Ahoj , mám stejnou zkušenost

deniktradera
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. zář 2019 11:52:25
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od deniktradera » ned 29. zář 2019 11:59:23

Demo jsem zakládal několikrát, vždy na jinou emailovou adresu, ale stejnou IP. Asi na pátou registraci "je to přestalo bavit" a demo mám funkční i po uplynutí 60 dní. Tak možná zkusit vytrvat s opakovanými registracemi. :)

peter
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. zář 2019 12:24:30
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od peter » ned 29. zář 2019 12:39:23

deniktradera píše:
ned 29. zář 2019 11:59:23
Demo jsem zakládal několikrát, vždy na jinou emailovou adresu, ale stejnou IP. Asi na pátou registraci "je to přestalo bavit" a demo mám funkční i po uplynutí 60 dní. Tak možná zkusit vytrvat s opakovanými registracemi. :)
Súhlas, mne bežia 4 účty 6-12 mesiacov.

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od dobretrejdy » ned 29. zář 2019 13:09:12

Petr Eff. píše:
ned 29. zář 2019 10:50:26
S dovolením.... máte někdo zkušenost se zřízením účtu tak, aby nebylo nutné paper pořád obnovovat? Kdysi jeden kolega utrousil informaci, že má trvalý účet (tedy asi live?) přes kamaráda v DE. ....jestli to jde podobně jako u Tasty - někdo, kdo není z banovaných zemí, udělá registraci jakoby komplet, akorát nepošle peníze. U Tasty jsem podobně provedl a jediný rozdíl oproti live byly zpožděná data. Jinak platforma plně funkční.
Nebo jiný nápad?
Ahoj,
tak ale je to pořád účet kamaráda, který kamarádem nemusí být navždy a pokud bude mít nějaký problém (úmrtí, exekuce a podobné scénáře), tak se na no bude nahlížet jako na jeho peníze, i když všechny obchody zadávala "jiná osoba" s přístupem na účet na jeho jméno...:c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Petr Eff.
Příspěvky: 95
Registrován: ned 29. zář 2019 10:33:56
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od Petr Eff. » ned 29. zář 2019 16:46:20

ne, o peníze a vlastnictví se nebojím, tady šlo jen o analýzu a onen otravný opakovaný zřizovací paperproces
až někdo v Německu umře, maximálně to demo dodemuje

je pravda, že jsem registroval naposled někdy na začátku roku a pak po vyprchání se na to (i z jiných důvodů) vykašlal, takže děkuji za vaši (neexpirující) aktuální zkušenost

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od dobretrejdy » ned 29. zář 2019 17:04:33

Ahoj,
měl bych ještě jeden tip, ale nevím, jestli je podstatou problému. Když jsem si kdysi před mnoha lety zřídil přístup k TOS, tak jsem si také stáhl do mobilu (iOS) mobilní verzi a tuto používám (převádím) na iPhonech dodnes. Tuto verzi s tímto přihlašovacím jménem a heslem mi nikdy nezastavili po vypršení nějaké lhůty. Když jsem před časem instaloval mobilní verzi do iPadu, tak jsem také použil přihlašovací údaje z té několik let staré verze a normálně tento účet (demo) používám také na tomto zařízení. Možná by toto mohla být finta, jak předejít blokaci po 60-ti dnech. Je ale také pravdou, že tato verze je z dob, kdy žádá omezení TOS neaplikoval.

Nevím jestli pomůže, ale pokud se vytvoří v TOS nějaká Workspace, která se v TOS uloží, tak po vypršení verze a oživení nového účtu ji opět po zadání hesla otevřu a zůstává mi původní nastavení (uložená Workspace), takže ta operace s novým účtem je pak otázkou několika minut... :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Libri
Příspěvky: 9
Registrován: ned 29. zář 2019 20:27:35
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od Libri » ned 29. zář 2019 20:45:27

Mě poradil kamarád otevřít si nějaký obchod a nezavírat ho. Vyzkoušel jsem a jedu už přes půl roku bez nutnosti toho otravného kolečka :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host