TOS analytická platforma (thinkorswim)

Výběr brokera, hodnocení, kvalita. Návody k použití obchodních platforem.
Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od dobretrejdy » pon 15. led 2024 12:15:59

Zdravím Vás,
zásadní změna, která pro příznivce thinkorswim nastala je akvizice bankou Charles Schwab. Tím odpadla nepříjemnost se zakládáním účtů pro občany ČR, nyní, podle referencí na netu je založení účtu možné. Postup založení účtu je možné odstartovat zde https://www.schwab.com/, jedná se ale o založení živého účtu se všemi náležitostmi. Podle všech dostupných informací je fundování účtu možné i bez peněz https://www.schwab.com/pricing#bcn-tabl ... tent-74536. Je třeba projít trošku ty jejich stránky https://www.schwab.com/trading/thinkorswim/desktop. Pokud se rozhodneš o založení účtu po této změně, budu rád, když se s námi podělíš o dojmy a úkony, které jsi musel absolvovat a jak to obecně proběhlo, za toto díky předem...:c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Petr Eff.
Příspěvky: 95
Registrován: ned 29. zář 2019 10:33:56
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od Petr Eff. » pon 15. led 2024 22:26:09

založil jsem live účet před vánoci, všechno prošlo bez problému
chtěl jsem to kvůli ToS, takže jsem zatím nefundoval (neposlal peníze) - a přihlášení thinkorswim je normálně funkční

během zakládání chtěli obvyklé doklady jako jinde, o minimálním limitu nikdo nic nepsal
ale samozřejmě se to může průběžně měnit, takže dnešní stav není zárukou minulých zisků nebo co

Petr Eff.
Příspěvky: 95
Registrován: ned 29. zář 2019 10:33:56
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od Petr Eff. » pon 15. led 2024 22:30:33

jo a kdybyste s nima potřebovali mluvit, mají do ameriky telefony zdarma
https://international.schwab.com/contac ... ee-numbers

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od dobretrejdy » úte 16. led 2024 12:24:14

Ahoj, tak já si myslím, že jsi zahájil proces založení účtu, který stále běží. Měl bys vyplnit formulář W-8BEN pro neamerické zákazníky a budeš čekat, než se to celé schválí. Myslím, že se neobejdeš bez telefonátu s Compliance, protože budou ověřovat, jestli fyzicky existuješ. Po schválení účtu si pravděpodobně budeš moci stáhnout TOS, teď to asi ještě nepůjde, mohl by to okomentovat Petr Eff? Díky za sdílení on-line procedury, super :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Petr Eff.
Příspěvky: 95
Registrován: ned 29. zář 2019 10:33:56
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od Petr Eff. » úte 16. led 2024 17:05:57

mě to odklepli a nikdo nevolal, prostě to jen pár dní trvalo
tos jsem nestahoval, protože jsem ho už měl z dřívějška, přihlásil jsem se do něj jménem, co se volí při založení účtu
jen jsem počkal na mail
schw.png
schw.png (49.16 KiB) Zobrazeno 1061 x

Johny
Příspěvky: 9
Registrován: pon 30. zář 2019 14:14:12
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od Johny » čtv 18. led 2024 13:20:34

Mně jede demo TOS pořád, bez přeregistrací.

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od dobretrejdy » úte 23. led 2024 8:28:56

Super, podařilo se, díky za sdílení problémů :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Uživatelský avatar
dobretrejdy
Administrátor fóra
Příspěvky: 608
Registrován: úte 24. zář 2019 16:12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: TOS analytická platforma (thinkorswim)

Příspěvek od dobretrejdy » čtv 08. úno 2024 17:01:11

Ahoj,
já disponuji živým účtem zřízeným u thinkorswim před více než deseti lety, takže vím jenom toto:

1/ na účtu je léta 100 USD, protože jej používám pouze pro analýzy
2/ neplatím žádné poplatky za vedení účtu
3/ nikdo mě nenutí nic fundovat
4/ neobchoduji, protože nemám s čím (100 USD :c)
5/ mám reálná nezpožděná data

Ostatní otázky nechť odpoví kolegové, kteří si účet otevřeli nyní u Charles Schwab, za toto jim předem děkuji :c)
Texty příspěvků, komentáře a přílohy nejsou investičním doporučením, obchodní radou nebo tradingovým tipem a slouží pouze k objasnění a porozumění komentovaného obchodního problému. Další informace můžeš nalézt také na webové stránce Dobré Trejdy :c)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů